Informacje prasowe

BLOZ ON LINE Aktualne informacje o lekach dla lekarzy.

Nowa ustawa refundacyjna oraz rozporządzenia w sprawie recept lekarskich nałożyły na lekarzy nowe obowiązki w zakresie ordynacji leków, polegające na doborze leków według tzw. Wskazań Produktu Leczniczego.

Złoty Eskulap 2012 dla Indywidualnego Konta Zdrowotnego

Innowacyjność, nowoczesność i najwyższa jakość to główne kryteria, które wyróżniają laureatów Złotego Medalu MTP - Złotego Eskulapa. Indywidualne Konto Zdrowotne w Systemie OSOZ zostało uhonorowane tym prestiżowym wyróżnieniem.

Odpowiedź na nową ustawę refundacyjną - Analizator refundacyjny

Cykliczne wprowadzanie zmian na liście leków refundowanych i urzędowe sztywne ceny zbytu leków to wyzwania, z jakimi będą musiały zmierzyć się apteki po 1 stycznia 2012 roku. Jak wobec nadchodzących zmian prowadzić efektywną gospodarkę w zakresie leków refundowanych i ograniczać straty w aptece, które po wprowadzeniu nowej listy refundacyjnej w styczniu 2012 r. mogą wynieść statystycznie ok. 2 tys. zł.?

Pierwsza w Polsce sieć reklamowa dla farmaceutów

Pojawiła się unikalna możliwość przesyłania ofert komercyjnych w jednym z popularnych systemów do obsługi aptek dostępnym w Polsce. Teraz firmy farmaceutyczne lub prywatne zakłady opieki zdrowotnej mogą precyzyjnie dotrzeć ze swoim komunikatem do farmaceutów za pośrednictwem oprogramowania, z którego korzystają apteki w naszym kraju.

Placówki medyczne na miarę XXI wieku

Wielu właścicieli placówek medycznych w Polsce decyduje się na wdrożenie zaawansowanych projektów informatycznych mających na celu poprawę ich konkurencyjności. W ten sposób są w stanie zapewnić pacjentom nowoczesną obsługę, jak również uzyskują dostęp do takich funkcjonalności jak m.in. elektroniczna dokumentacja medyczna, rejestracja online czy recepta elektroniczna.